Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2612
Stary 24.05.2022, 13:40
Przeprosiny padły z ust każdego (trio + zarząd).

To do czego się przyznał zarząd to jak na razie:
- zbyt późne zwolnienie Guli (powinno być przed końcem roku ale wygrana z TBB zbytnio ich uspokoiła). W domyśle również zatrudnienie.
- zle transfery/źle zbudowana kadra, choć tutaj kwestia sporna kto się do jakich przyzna (pewnie nikt się nie podpisze bo tu i tak rozkładała się odpowiedzialność).
Na temat Pasiecznego nie padło ani jedno źle słowo, więc muszą mieć obustronna umowę o milczeniu. Zapewne Pasieczny ma argumenty że mu się wtrącali zbytnio do roboty i nie dali czasu, a zarząd że zbytnio zaufał Gule, nie monitorował bieżącej sytuacji w drużynie i przestrzelił z transferami na rundę wiosenną).

Reszta to tak naprawdę kwestie drugorzędne. Kibice mogą posłuchać sobie kajania itd ale niewiele to zmienia w kwestii przyszłości. Ważniejszy jest tutaj plan na 1 ligę i to powinno być przedstawione jak najszybciej
Odpowiedz cytując