wolfy napisał(a):

Dlatego pisałem że juniorów już mamy, ja bym dodał jeszcze Szywacza, ostatnio dwa gole strzelił. Tyle że nie można opierać na nich składu, mogą być tylko dodatkiem - a nuż wypalą.
Generalnie trzon jest, ławka jest, potrzebny nam zastrzyk charakteru, doświadczenia i jakości.
A ten "śmieszny" Młyński całkiem dobrze radził sobie w pierwszej lidze przed przyjściem do nas. Myślę że jest do odbudowania, ma ciąg na bramkę i umie się odnaleźć w polu karnym.
Potrzebujemy na pewno ludzi którzy w kluczowym momencie wytrzymają psychiczne, to na pewno nasz największy brak.
Ja wiem że się to wielu osobom tutaj nie spodoba, ale to być może dobry znak. Gulą i "krakowską piłką" byli zachwyceni...
@emjot - ja nie liczyłem na merytoryczną dyskusję, bo niczego merytorycznego jeszcze nie napisałeś, tylko zwykłe bicie piany kibica żyjącego sukcesami sprzed kilkunastu lat. Jak będziesz miał coś do napisania na temat to daj znać.
|
merytoryczne by było
"zajebisty ten Drzazga bierzem w ciemno"
idze idze bajoku