wolfy napisał(a):

Dlatego pisałem że juniorów już mamy, ja bym dodał jeszcze Szywacza, ostatnio dwa gole strzelił. Generalnie trzon jest, ławka jest, potrzebny nam zastrzyk charakteru, doświadczenia i jakości. Tyle że nie można opierać na nich składu, mogą być tylko dodatkiem - a nuż wypalą.
A ten "śmieszny" Młyński całkiem dobrze radził sobie w pierwszej lidze przed przyjściem do nas. Myślę że jest do odbudowania, ma ciąg na bramkę i umie się odnaleźć w polu karnym.
Potrzebujemy na pewno ludzi którzy w kluczowym momencie wytrzymają psychiczne, to na pewno nasz największy brak.
|
Widziałem kilka spotkań Garbarni - wg mnie Szywacz nie wyróżniał się w takim stopniu jak Duda. Oczywiście, powinien dostać szansę w okresie przygotowawczym, a nóż odpali.