czaro napisał(a):

|
Zdziwię się, jeśli odejdzie tylko tylu.
|
Wspomniałem tych wartościowych.
Sadlok, Zukow, Savic, Manu - koniec kontraktów
Natomiast Hugi, Skvarka, Kliment - nie dali i nie dadzą już nic tej drużynie.
Mehremic - gdyby zszedł z pensji to mógłby się przydać ale problemem może być limit dwóch graczy spoza UE: oprócz niego są jeszcze Kuveljic i Fazlagic