Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89895
Stary 24.05.2022, 11:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Zdziwię się, jeśli odejdzie tylko tylu.
Wspomniałem tych wartościowych.
Sadlok, Zukow, Savic, Manu - koniec kontraktów

Natomiast Hugi, Skvarka, Kliment - nie dali i nie dadzą już nic tej drużynie.

Mehremic - gdyby zszedł z pensji to mógłby się przydać ale problemem może być limit dwóch graczy spoza UE: oprócz niego są jeszcze Kuveljic i Fazlagic
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując