wolfy napisał(a):

Nie, nie szukajmy - bo nam to nie wychodzi, nie mamy struktur, skautingu. Możemy sobie pozwolić może na jednego, ale jeśli Fazlagić zostanie to limit wyczerpany. Tyle.
Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans.
To że Cię dupa boli bo ktoś powiedział wprost w jakim miejscu jesteśmy nie znaczy że to nie prawda. Ja wiem jak działają kibice - dostają orgazmu przy każdym Klimencie i pyskują jeśli ściągamy piłkarzy którzy są znani ale nie wybitni, bo jest ten 1% szans że nowosprowadzony będzie gwiazdą. Kibice to zwykle hazardziści bez wyobraźni, dlatego władze klubu nie mogą być kibicami ani ich w takich kwestiach słuchać.
|
się łudziłem, że da się tu jeszcze popisać merytorycznie
ale nie
prezentujesz poziom przeciętnego użytkownika tego forum z tekstami o dupie, orgazmie itp
nie będę się zniżał do twojego seksualnego poziomu
po prostu zakończę tą idiotyczną prowadzącą donikąd dyskusję
"Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans."
rok temu mocarstwowe plany, zadufanie w sobie i brak pokory doprowadziły projekt "rodzina na swoim" do I ligi
przemyśl to sobie