Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89891
Stary 24.05.2022, 10:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie szukajmy - bo nam to nie wychodzi, nie mamy struktur, skautingu. Możemy sobie pozwolić może na jednego, ale jeśli Fazlagić zostanie to limit wyczerpany. Tyle.
Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans.

To że Cię dupa boli bo ktoś powiedział wprost w jakim miejscu jesteśmy nie znaczy że to nie prawda. Ja wiem jak działają kibice - dostają orgazmu przy każdym Klimencie i pyskują jeśli ściągamy piłkarzy którzy są znani ale nie wybitni, bo jest ten 1% szans że nowosprowadzony będzie gwiazdą. Kibice to zwykle hazardziści bez wyobraźni, dlatego władze klubu nie mogą być kibicami ani ich w takich kwestiach słuchać.
się łudziłem, że da się tu jeszcze popisać merytorycznie

ale nie
prezentujesz poziom przeciętnego użytkownika tego forum z tekstami o dupie, orgazmie itp

nie będę się zniżał do twojego seksualnego poziomu
po prostu zakończę tą idiotyczną prowadzącą donikąd dyskusję

"Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans."

rok temu mocarstwowe plany, zadufanie w sobie i brak pokory doprowadziły projekt "rodzina na swoim" do I ligi
przemyśl to sobie
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując