Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89890
Stary 24.05.2022, 10:51
alexx6 napisał(a):Wyświetl post
Na razie wszyscy skupiają sie na polskich zawodnikach albo na naszych byłych zawodnikach. Obawiam sie po dwóch, trzech czy czterech porażkach nasz zarząd spanikuje i znowu zacznie sie ściaganie szrotu zza granicy
Pokładam nadzieję w Brzęczku że będzie głosem rozsądku którego posłuchają.
Jeden szybki technik z piłkarskiego zadupia nie zawadzi, ale tylko jak zostanie kasy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując