alexx6 napisał(a):

|
Na razie wszyscy skupiają sie na polskich zawodnikach albo na naszych byłych zawodnikach. Obawiam sie po dwóch, trzech czy czterech porażkach nasz zarząd spanikuje i znowu zacznie sie ściaganie szrotu zza granicy
|
Pokładam nadzieję w Brzęczku że będzie głosem rozsądku którego posłuchają.
Jeden szybki technik z piłkarskiego zadupia nie zawadzi, ale tylko jak zostanie kasy.