emjot napisał(a):

nie szukajmy
a potem brońmy się przed spadkiem do II
adios
|
Nie, nie szukajmy - bo nam to nie wychodzi, nie mamy struktur, skautingu. Możemy sobie pozwolić może na jednego, ale jeśli Fazlagić zostanie to limit wyczerpany. Tyle.
Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans.
To że Cię dupa boli bo ktoś powiedział wprost w jakim miejscu jesteśmy nie znaczy że to nie prawda. Ja wiem jak działają kibice - dostają orgazmu przy każdym Klimencie i pyskują jeśli ściągamy piłkarzy którzy są znani ale nie wybitni, bo jest ten 1% szans że nowosprowadzony będzie gwiazdą. Kibice to zwykle hazardziści bez wyobraźni, dlatego władze klubu nie mogą być kibicami ani ich w takich kwestiach słuchać.