Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89884
Stary 24.05.2022, 10:27
emjot napisał(a):Wyświetl post
nie szukajmy
a potem brońmy się przed spadkiem do II

adios
Nie, nie szukajmy - bo nam to nie wychodzi, nie mamy struktur, skautingu. Możemy sobie pozwolić może na jednego, ale jeśli Fazlagić zostanie to limit wyczerpany. Tyle.
Przed spadkiem bronić się raczej nie będziemy, chodzi o awans.

To że Cię dupa boli bo ktoś powiedział wprost w jakim miejscu jesteśmy nie znaczy że to nie prawda. Ja wiem jak działają kibice - dostają orgazmu przy każdym Klimencie i pyskują jeśli ściągamy piłkarzy którzy są znani ale nie wybitni, bo jest ten 1% szans że nowosprowadzony będzie gwiazdą. Kibice to zwykle hazardziści bez wyobraźni, dlatego władze klubu nie mogą być kibicami ani ich w takich kwestiach słuchać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując