emjot napisał(a):

co nie pasuje?
zdrowie
szklane zdrowie
plujecie na Urygę, który rozłożył się na cały sezon grając 3 mecze w eksie
tymczasem wymarzony Drzazga zagrał 10 spotkań na 34 ze względu na szklane zdrowie (330 minut w sezonie, 2020/21 1613, u nas ostatni 2019/20: 415 minut + 90 w PP) - tendencja stała, co drugi sezon do luftu ze względu na szklane zdrowie
Maki podobnie szklane
Tanżyna takoż
rozumiem, że marzeniem większości jest szpital uniwersytecki przy R22
|
Dokładnie to, po co nam piłkarze dobzi na papierze, skoro po pierwszy miesiącu połowa z nich zląduje na ławie z powodu kontuzji która miała trwać 3 tygodnie, ale okazało się, że jednak nie będzie ich do końca rundy albo i lepiej. I potem znowu Buzzer będzie płakał, że nie ma piłkarzy na awans bo będzie musiał o niego walczyć Plewką, Starzyńskim i Szotem.