wolfy napisał(a):

Nie kupimy napastnika z końskim zdrowiem i strzelającego gole, tacy idą za grube pieniądze, więc albo zdrowy niestrzelający (właśnie odpalamy Klimenta), młody który strzelał w niższych ligach (już mamy - Sobol) albo ryzykujemy z takim Drzazgą.
Są konkretne ograniczenia budżetowe.
|
Dwie sprawy: po pierwsze Sobol nie strzelał. Ani w rezerwach Amiki ani w Stomilu. To jest typowy, defensywny napastnik.
Po drugie: o ile pamiętam, Krzychu Drzazga miał już po raz drugi zerwane więzadła. To jest bardzo dobry napastnik jak na 1 ligę ale to o czym wspomniałeś - ograniczenia budżetowe - sprawiają, że musimy postawić na kogoś innego -w tym przypadku zbyt duże ryzyko. Chyba, że oprócz niego i Sobola będzie jeszcze ktoś inny.