Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89878
Stary 24.05.2022, 10:08
emjot napisał(a):Wyświetl post
co nie pasuje?
zdrowie
szklane zdrowie

plujecie na Urygę, który rozłożył się na cały sezon grając 3 mecze w eksie
tymczasem wymarzony Drzazga zagrał 10 spotkań na 34 ze względu na szklane zdrowie
Maki podobnie szklane
Tanżyna takoż

rozumiem, że marzeniem większości jest szpital uniwersytecki przy R22
Nie kupimy napastnika z końskim zdrowiem i strzelającego gole, tacy idą za grube pieniądze, więc albo zdrowy niestrzelający (właśnie odpalamy Klimenta), młody który strzelał w niższych ligach (już mamy - Sobol) albo ryzykujemy z takim Drzazgą.

Są konkretne ograniczenia budżetowe.

@Greg25 - ja byłem za zostawieniem Drzazgi bo czasem strzelał gole, kibice Wisły to w większości odklejeni gamonie oczekujący nie wiadomo czego więc nie dziwię się że po nim jechali, ale - i to jest bardzo duże ale - po nim ściągaliśmy napastników o wiele gorszych. Beciraj, Kliment, Ondraszek, w sumie FBF...
Nie szukajmy kwadratowych jaj.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.05.2022 o godz. 10:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując