emjot napisał(a):

co nie pasuje?
zdrowie
szklane zdrowie
plujecie na Urygę, który rozłożył się na cały sezon grając 3 mecze w eksie
tymczasem wymarzony Drzazga zagrał 10 spotkań na 34 ze względu na szklane zdrowie
Maki podobnie szklane
Tanżyna takoż
rozumiem, że marzeniem większości jest szpital uniwersytecki przy R22
|
Nie kupimy napastnika z końskim zdrowiem i strzelającego gole, tacy idą za grube pieniądze, więc albo zdrowy niestrzelający (właśnie odpalamy Klimenta), młody który strzelał w niższych ligach (już mamy - Sobol) albo ryzykujemy z takim Drzazgą.
Są konkretne ograniczenia budżetowe.
@Greg25 - ja byłem za zostawieniem Drzazgi bo czasem strzelał gole, kibice Wisły to w większości odklejeni gamonie oczekujący nie wiadomo czego więc nie dziwię się że po nim jechali, ale - i to jest bardzo duże ale - po nim ściągaliśmy napastników o wiele gorszych. Beciraj, Kliment, Ondraszek, w sumie FBF...
Nie szukajmy kwadratowych jaj.