wolfy napisał(a):

Co Ci w Drzazdze nie pasuje? Właśnie awansował z pierwszej ligi do ekstraklasy sporo wkładając w ten awans. Wiślak, strzela gole, zna pierwszą ligę dobrze, jedyny minus to zdrowie.
Jeden Mak awansował do ekstraklasy, drugi się w niej utrzymał.
Jak wspomniano - właśnie awansowała Miedź której trzon stanowili odpaleni przez nas piłkarze, m.in. Chuca.
Apeluję żeby przestać oczekiwać nie wiadomo jakich transferów bo szukanie kwadratowych jaj doprowadziło nas do spadku. Część z wymienionych transferów to akurat piłkarze którzy w pierwszej lidze się sprawdzili.
|
co nie pasuje?
zdrowie
szklane zdrowie
plujecie na Urygę, który rozłożył się na cały sezon grając 3 mecze w eksie
tymczasem wymarzony Drzazga zagrał 10 spotkań na 34 ze względu na szklane zdrowie (330 minut w sezonie, 2020/21 1613, u nas ostatni 2019/20: 415 minut + 90 w PP) - tendencja stała, co drugi sezon do luftu ze względu na szklane zdrowie
Maki podobnie szklane
Tanżyna takoż
rozumiem, że marzeniem większości jest szpital uniwersytecki przy R22