MaLk napisał(a):

Hura, nareszcie szykuje się jakiś transfer do klubu, który słynie z regulowanie swoich zobowiązań
|
Optymistycznie założyłeś, że coś konkretnego dostaniemy. A ja zgaduję, że oni pokryją koszt jednego miesięcznego wynagrodzenia, który trzeba zapłacić zawodnikowi, rozwiązującemu kontrakt.
Nas pewnie nie stać na kontrakt Poletanovica, a on nie zgodzi się na obniżkę, bo nie chce grać w 1. lidze i za mniej, skoro interesuje się nim Lechia.