Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89874
Stary 24.05.2022, 09:31
Jak zauważył kolega powyżej, czasem najprostsze środki są najlepsze. My od czasów Turgemana nie mieliśmy napastnika i nie zanosi się żeby taki do nas trafił. Były w tym roku próby z Saviciem czy Hugim na szpicy, jak się kończyły każdy widział.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując