|
Jak zauważył kolega powyżej, czasem najprostsze środki są najlepsze. My od czasów Turgemana nie mieliśmy napastnika i nie zanosi się żeby taki do nas trafił. Były w tym roku próby z Saviciem czy Hugim na szpicy, jak się kończyły każdy widział.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|