tomasz_19 napisał(a):

Bramkarze - Biegański, Broda
Prawi obrońcy - Gruszkowski, Szot
Lewi obrońcy - Ring, ktoś nowy
Środek obrony - Frydrych, Sadlok, Uryga, ktoś nowy
Środek pomocy - Poletanovic, Plewka, ktoś nowy, ktoś nowy
Lewa pomoc - Młyński, ktoś nowy
Prawa Pomoc - Błaszczykowski ? hehe, Starzyński, ktoś nowy ?
Ofensywny pomocnik - Fernandez, ktoś nowy ?
Napastnik - ktoś nowy, ktoś nowy
najmniejszy problem na bramce i w obronie, pomoc i napad nie istnieją...
|
Bramkarze: Biegańskiego mogą chcieć sprzedać, by łatać budżet. Ale Broda ma za sobą dobry sezon w 2 lidze - 1 pewnie też by ogarnął
Lewi obrońcy: jak Ring zostanie to będzie. Z wypożyczenia wróci Wachowiak, jako rezerwowy lewy obrońca jak znalazł
Środek obrony: z wypożyczenia wróci Hoyo-Kowalski i Koncewicz-Żyłka. Zostanie Frydrycha to moim zdaniem myślenie życzeniowe, jakby jednak został, to wraz ze zdrowym Urygą tworzą najlepszy duet środkowych obrońców w 1 lidze
Środek pomocy: Poletanović moim zdaniem myślenie życzeniowe, prędzej zostanie Fazlagić. No i z wypożyczenia wróci Szywacz, jednego rezerwowego w takim razie już mamy
Boki pomocy: z wypożyczenia wróci Chmiel, może się uda namówić na powrót braci Maków
Ofensywna pomoc: słowo klucz - jak utrzymamy Fernandeza (a pewnie się nie uda). Wraca z wypożyczenia Duda, ale nie zaryzykowałbym oparcia ofensywy tylko na nim. Ewentualnie można Dudę przesunąć głębiej do środka pola i spróbować zakontraktować Krzysztofa Drzazgę - jako rezerwowy "ofensywny zawodnik" (obskoczy ofensywnego pomocnika, oba skrzydła oraz atak) byłby moim zdaniem świetnym uzupełnieniem składu - zakładając utrzymanie Fernandeza
Napastnicy: z wypożyczenia wraca Sobol, ale on pasuje najwyżej jako rezerwowy w drużynie grającej o awans. Bez konkretnego środkowego napastnika nie ma co marzyć o awansie. A na poziom 1 ligi wystarczy niewiele - Puszcza skutecznie się utrzymywała w 1 lidze z Jose Embalo czy Jewgenijem Radionovem, teraz zdarzało się jej wystawiać na środku ataku nominalnego skrzydłowego Thiakane, którego głównym atutem jest szybkość i w sumie niewiele więcej. Skoro tacy napastnicy sobie radzili w drużynie grającej prymitywnie i defensywnie, to do Wisły nikogo się nie znajdzie?