|
Proponuję mojego ulubieńca - zawsze wyklętego i niezłomnego Rafała ,,Messiego" Boguskiego!
Rafał, wodzu Ty nasz, prowadź nas w ponowną otchłań Ekstraklasy!
Razem z Dawidem, Jurkiem, Dorotą i Sociosami dokonacie kolejnego odnowienia!
A może też powrót Królowej Marzeny?
Wielu, a zwłaszcza jeden odnowiciel - zaciekły jej obrońca bardzo liczy na jej powrót.
Może czas na kolejną zmianę nazwy? Było SKWK, jest Socios, a teraz czas na Świętych!
Nie mylić z klubem Jana Bednarka Southampton.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.05.2022 o godz. 23:12.
|