Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89865
Stary 23.05.2022, 23:08
Proponuję mojego ulubieńca - zawsze wyklętego i niezłomnego Rafała ,,Messiego" Boguskiego!

Rafał, wodzu Ty nasz, prowadź nas w ponowną otchłań Ekstraklasy!

Razem z Dawidem, Jurkiem, Dorotą i Sociosami dokonacie kolejnego odnowienia!

A może też powrót Królowej Marzeny?

Wielu, a zwłaszcza jeden odnowiciel - zaciekły jej obrońca bardzo liczy na jej powrót.

Może czas na kolejną zmianę nazwy? Było SKWK, jest Socios, a teraz czas na Świętych!

Nie mylić z klubem Jana Bednarka Southampton.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.05.2022 o godz. 23:12.
Odpowiedz cytując