|
Jeśli te plotki transferowe są prawdziwe to jak najszybciej prezes i trener do dymisji. Qrwa walczyć o awans z Tanżyną, Bashą, Makami i Drzazgą? Gdzie jakiś powiew świeżości, gdzie ktoś kto za Wisłę odda zdrowie?
Panowie z zarządu OPAMIĘTAJCIE SIĘ
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|