Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89858
Stary 23.05.2022, 20:37
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Moze po prostu skaut Brożek uruchomił swoje kontakty i wykręcił do Baszcza i Kosy z pytaniem czy by jeszcze nie pokopali w I lidze, oni odpowiedzieli, że wolą etat komentatora i stąd właśnie temat upadł w początkowej fazie
Mam kurvva obawy, że możesz się wcale bardzo nie mijać z prawdą.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując