Delgado napisał(a):

Moze po prostu skaut Brożek uruchomił swoje kontakty i wykręcił do Baszcza i Kosy z pytaniem czy by jeszcze nie pokopali w I lidze, oni odpowiedzieli, że wolą etat komentatora i stąd właśnie temat upadł w początkowej fazie
|
Mam kurvva obawy, że możesz się wcale bardzo nie mijać z prawdą.