czaro napisał(a):

|
Brożkowi pewnie powiedzieli, że ta umowa to scouting, a tam zonk, kontrakt piłkarski.
|
Moze po prostu skaut Brożek uruchomił swoje kontakty i wykręcił do Baszcza i Kosy z pytaniem czy by jeszcze nie pokopali w I lidze, oni odpowiedzieli, że wolą etat komentatora i stąd właśnie temat upadł w początkowej fazie
