Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89857
Stary 23.05.2022, 20:28
czaro napisał(a):Wyświetl post
Brożkowi pewnie powiedzieli, że ta umowa to scouting, a tam zonk, kontrakt piłkarski.
Moze po prostu skaut Brożek uruchomił swoje kontakty i wykręcił do Baszcza i Kosy z pytaniem czy by jeszcze nie pokopali w I lidze, oni odpowiedzieli, że wolą etat komentatora i stąd właśnie temat upadł w początkowej fazie
Odpowiedz cytując