tomasz_19 napisał(a):

Bramkarze - Biegański, Broda
Prawi obrońcy - Gruszkowski, Szot
Lewi obrońcy - Ring, ktoś nowy
Środek obrony - Frydrych, Sadlok, Uryga, ktoś nowy
Środek pomocy - Poletanovic, Plewka, ktoś nowy, ktoś nowy
Lewa pomoc - Młyński, ktoś nowy
Prawa Pomoc - Błaszczykowski ? hehe, Starzyński, ktoś nowy ?
Ofensywny pomocnik - Fernandez, ktoś nowy ?
Napastnik - ktoś nowy, ktoś nowy
najmniejszy problem na bramce i w obronie, pomoc i napad nie istnieją...
|
No i fajnie. Nawet Jaro nie będzie musiał nowego twitta tworzyć.