Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#713
Stary 23.05.2022, 12:36
Zawiodłem się na Brzęczku, ale myślę że pozbywanie się go nie ma najmniejszego sensu bo chyba nikogo z lepszym cv nie znajdziemy... poznał zespół, zaczęliśmy grać lepiej ofensywnie (ale niestety bez konkretów), wie jakie zespół ma braki i na jakie pozycje potrzebni są zawodnicy. Głównie to mnie przekonuje do jego zatrzymania. Znajdźcie mi kogoś lepszego na 1 Ligę... Wiem, wiem nie znajdziecie... Kandydatury Marca czy Moskala to śmiech na sali przecież...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując