Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wywiad z obim, tak naprawde powinien byc wklejony niczym filmiki anouca , w kazdym temacie , bo wyjasnie prawie wszystko
i tak np tutaj:
wbijcie sobie do glowy ze W OBECNYM UKLADZIE (a na zmiany sie nie zanosi, jesli juz to na bardziej w strone "kubową") , wujek to jedyna sensowna opcja
dlaczego?
|
Dobra,dobra.Niech Obi teraz też tak nie cwaniakuje.Nagle się odważny zrobił a swoje też za uszami ma.Przypominam że akcja ratowania ligi 2019/2020 była spowodowana fatalną jesienią pod jego rządami.
Chuca,Zdybowicz,Janicki,Szota,Niepsuj,Pawłowski.Na wet to zimowe okienko którym się tak chwali nie obyło sie bez wpadek.Swoje do obecnej sytuacji niestety dołożył