Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89827
Stary 23.05.2022, 10:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież ani Szota ani Kuveljic w sobotę nie zagrali

Nie można też zapomnieć że Szota nie zagrał ani minuty na wiosnę, a na jesień akurat na jego postawę nie można było aż tak narzekać.

Na 1 ligę byłby chłopak jak znalazł, ale chyba mu z Brzeczkiem nie po drodze.
Szota na jesieni grał tragicznie, prokurował mnóstwo groźnych strat. Jest po prostu słabszy od Sadloka i Colleya, dlatego nie grał na wiosnę. W pierwszej lidze też był zresztą słaby.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując