wiśnia napisał(a):

Może Teodorczyk się nada zdaje się, że będzie wolny...
Szota, Szot, Ondrasek, Fazlagic, Zhukov, Gruszkowski, Kuveljic, Ring.....mam nadzieję, że to ich ostatni mecz był w Wiśle.
|
Ale przecież ani Szota ani Kuveljic w sobotę nie zagrali
Nie można też zapomnieć że Szota nie zagrał ani minuty na wiosnę, a na jesień akurat na jego postawę nie można było aż tak narzekać.
Na 1 ligę byłby chłopak jak znalazł, ale chyba mu z Brzeczkiem nie po drodze.