Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89826
Stary 23.05.2022, 09:45
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Może Teodorczyk się nada zdaje się, że będzie wolny...

Szota, Szot, Ondrasek, Fazlagic, Zhukov, Gruszkowski, Kuveljic, Ring.....mam nadzieję, że to ich ostatni mecz był w Wiśle.
Ale przecież ani Szota ani Kuveljic w sobotę nie zagrali

Nie można też zapomnieć że Szota nie zagrał ani minuty na wiosnę, a na jesień akurat na jego postawę nie można było aż tak narzekać.

Na 1 ligę byłby chłopak jak znalazł, ale chyba mu z Brzeczkiem nie po drodze.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.05.2022 o godz. 09:47.
Odpowiedz cytując