aNouc napisał(a):

część dziennikarzoli to zwykle urewki , i chyba kazdy kto łączy kropki to widzi , najpierw zakrapiane przyjecia u marzenki , a teraz wiatr wieje z innej strony , to od razu wazelinka idzie, to sa najlepsze tradycje GK jeszcze z czasów stanu wojennego
no tak , faktycznie , kuba zaprezentował odwage cywilną niesamowitą , ryzykował jak widać sporo:
