czaro napisał(a):

|
W artykule na sport pl czy jakoś tak przeczytałem dziś rano, że tego Fazlagica Adrianowi Guli polecał gorąco jego brat Norbert, pracujący w poprzednim kiubie Fazlagica.
|
To niech teraz odkupi go do Zagłębia Lubin jak tak go zachwalał. W końcu jest tam teraz asystentem Stano.