|
Kiedyś obowiązywało powiedzenie:
-Per aspera ad astra - przez trudy do gwiazd
Teraz w Wiśle powinno obowiązywać odwrotne:
- Per astra ad aspera - przez gwiazdy do kłopotów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|