Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2589
Stary 22.05.2022, 17:04
Wczoraj Jakub jak to ma w zwyczaju poszedł pod publiczkę. Zastosował takie typowe sztuczki, które stosował przez ostatnie trzy lata, no ale jest niestety głównym winnym spadku.

Piękne hasełka po trzech latach błazenady są nie na miejscu. Teraz wiesz jak naprawić sytuację? Przez trzy lata nie wiedziałeś i nagle teraz wiesz?

Bez komentarza.

Teraz wszystko wychodzi. Jacy nieudolni ludzie przejęli Wisłę. Ludzie strasznie małostkowi, skompromitowani, którzy wszędzie szukają spisków.

Jażdżyński miał być wymarzonym intelektualistą, okazał się nadętym bufonem, któremu słoma z butów wychodzi.

Zmarnowaliście potencjał Wisły, zmarnowaliście trzy lata. Układ rodzinny + przyjaciele ważniejsi od Wisły - tak najkrócej można opisać trzy lata.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś odważny i pogrąży obecny układ.

Wtedy może być trzęsienie ziemi w Krakowie.

Dla dobra Wisły Jakub Błaszczykowski musi odejść.

Nazwali cię legendą, okazałeś się grabarzem.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 22.05.2022 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując