Merkury napisał(a):

|
Trio egzotyczne niech sprzeda, odda klub w inne ręce bo każdy widzi że kolejny następny dzień ich rządów prowadzi do całkowitego upadku marki.
|
Myślę, że obecnie nie ustawi się kolejka chętnych. Raczej będą cierpliwie czekać żebysmy upadli jeszcze niżej, wezmą to wtedy za bezcen. Naszą obecną sytuację finansową raczej nie można uznać za uregulowaną. Ciekawe czy nie czekają nas jeszcze jakieś przeboje z licencją na grę w 1. lidze