|
Jak dla mnie to aktualna sytuacja związana ze spadkiem niczego panów właścicieli nie nauczy.
Nadal będą mieszali herbatę bez dodawania cukru sądząc, że od samego mieszania stanie się słodsza.
Nie widzę żadnych perspektyw dla Wisły z tym składem decyzyjnym na czele.
Jedyny ratunek to pozyskanie ogarniętego nowego właściciela, który zatrudni profesjonalne osoby do pionu sportowego (dyrektor sportowym trener, sztab) ze środkami na realizację ich planów i menedżera z prawdziwego zdarzenia.
Kibice zawsze wesprą takie działania.
Pozostanie trio w takiej konfiguracji i z taką decyzyjnością będzie skazywaniem się na kiszenie w coraz gorszej atmosferze i z każdym rokiem będzie coraz gorzej.
To, że mamy słabych, niezmotywowanych piłkarzy, słaby sztab, słabego trenera (kolejnego) to nie powód spadku, ale skutek słabości struktur - ryba psuje się od głowy, a ta głową jest na dzisiaj Trio.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|