Temat
:
Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie?
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
Od: 04.2005
Offline
#
227
22.05.2022, 11:08
Maciej Sadlok po meczu Wisły z Wartą w rozmowie z Bartoszem Karczem:
Cytat:
Byłem ostatnio na rozmowie z prezesami i powiedziałem, że jeśli wola klubu będzie taka, żebym tutaj został i pomógł zmazać plamę, to jestem gotowy grać w I lidze.
aNouc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aNouc
Znajdź inne posty napisane przez aNouc