Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 22.05.2022, 11:08
Maciej Sadlok po meczu Wisły z Wartą w rozmowie z Bartoszem Karczem:

Cytat:
Byłem ostatnio na rozmowie z prezesami i powiedziałem, że jeśli wola klubu będzie taka, żebym tutaj został i pomógł zmazać plamę, to jestem gotowy grać w I lidze.
Odpowiedz cytując