|
No więc powyższe przykłady dowodzą, że u nas nie jest problemem brak umiejętności i pitolenie że mamy sŁabych zawodników to najzwyklejsza BZDURA.
U nas wszyscy grają słabiej niż potrafią, kolejne zmiany trenerów dowodzą że to też nie tylko ich wina. Co zatem jest problemem?
To o czym pisze Jaroo !!!
Jak to się nie zmieni nic się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.05.2022 o godz. 09:32.
|