orzeu napisał(a):

Kuba. Kupię Twoje "zajebałem", gdy zmienisz w klubie kluczowego człowieka, odpowiadającego za wyniki.
|
Na to się kilka czynników składa. Czy my jesteśmy w stanie kogoś sensownego zachęcić do pracy w Wiśle? I kto by to mógł być? Podobno po zwolnieniu Guli kilku trenerów nam odmówiło, w tym Brosz.
Ja się pokuszę o stwierdzenie, że jakbyśmy mieli ruchliwego napastnika, jak Turgeman, to byśmy się utrzymali i całkiem inna by była ocena Brzęczka.
Aha - zgadzam się absolutnie co do Fazlagica. Ten chłopak nie umie grać w piłkę i jestem zaskoczony, że tak długo Brzęczek dochodził do tego wniosku. Zachowanie Fazlagica w obronie (szczególnie gdy idzie kontra przeciwnika) to jest jakiś absolutny skandal, on nie ma pojęcia jak się ustawić, kiedy doskoczyć do przeciwnika.
BTW taka z tego spadku korzyść, że się na forum odzywają starzy bywalcy
