|
KOALIK
leszekpw
Weźcie obydwaj pod uwagę jednak fakt, że do nas się nie ustawia kolejka chętnych trenerów. Naprawdę, Wisła nie była Brzęczkowi do niczego potrzebna. Jestem pewien, że wpakował się w to bagno bo innych poważnych kandydatów po prostu nie było.
Dopóki się jakaś sensowna kadra nie złoży, to nie wiem czy znajdziemy innego trenera.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|