krysztal napisał(a):

Ale ma nazwisko na literę "B' jak Brożek,Biedrzyccy,Brzęczek .
Nie no poważnie to nie róbmy z tego Banasiaka jakiegoś maga trenerki.Radomiak to nie było jego pierwsze miejsce pracy
|
ale z g...a bat ukręcił, tak? Nam jest potrzebny ktoś spoza układów, ktoś kto ma jakąś wizję. Banasik miał ale jego drużyna wpadła w samozachwyt.