Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27749
Stary 21.05.2022, 21:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szczerze, to nie wiem czy jest sens szarpać się na kontrakt Frydrycha. Sam sporo zawalił w obronie.
Nie ma po co się szarpać.

Jakbyś wywieźli na taczkach całą drużynę to zapewne nie byłoby wielkiej straty. Same wkłady do koszulek.
Odpowiedz cytując