Stelio napisał(a):

|
Po tym dzisiejszym performance TJ na TT jestem przerażony. Okazało się, że ta "najrozsądniejsza" osoba z TRIO może uchodzić za rozsądną chyba tylko w zestawieniu z Maxem Kolonką...
|
Mam to samo, jeszcze wczoraj widziałem nadzieje w rozsądku Tomka ale po tym co wysmarował na twitterze... ehhh szkoda gadać . Oni dalej nie rozumieją w czy rzecz . Stajemy się pośmiewiskiem a ci dalej bez refleksji. Powinni już lepiej zamilczeć przynajmniej na kilka tygodniu z szacunku do kibiców... Co jeden otwiera usta to gorzej .