Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 21.05.2022, 19:16
Dowodem upadku Wisly byla dzis gra Szota ,no przeciez to była komedia jak cała nasza druzyna.

Nie bylo szans na utrzymanie z takimi zawodnikami,i brakiem napastnika.
A co gorsza Szot nie nadaje sie nawet na 1 lige.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując