Temat
:
Wisła Kraków- Warta Poznań- przyjdź pożegnać Ekstraklasę- 21 maja, godz. 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
140
21.05.2022, 19:16
Dowodem upadku Wisly byla dzis gra Szota ,no przeciez to była komedia jak cała nasza druzyna.
Nie bylo szans na utrzymanie z takimi zawodnikami,i brakiem napastnika.
A co gorsza Szot nie nadaje sie nawet na 1 lige.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas