Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 21.05.2022, 18:37
Nie ma trenera, nie ma drużyny, nie ma pionu sportowego, nie ma zarządu.
Szkoda nerwow na to wszystko. Odnoszę wrażenie, że oprócz kibiców wszyscy pozostali w klubie nie czują tej mieszanki wstydu, smutku, złości i i bezsilności.
Naprawdę jak to mawiał klasyk, szkoda strzępić ryja. Wyłączyć neta i czekać. Inaczej zawał albo inne gowno....
Odpowiedz cytując