czaro napisał(a):

Podoba mi się, że ten mityczny kompetentny i dobry Jażdżyński zaczął dziś wojować na tt z całym światem i dziennikarzami, przy okazji stwierdzając, że właściciel/redakcja powinni byli zablokować publikację wywiadu z Obidzińskim.
Twierdza oblężona, Domagalik kopie fosę.
|
Po tym dzisiejszym performance TJ na TT jestem przerażony. Okazało się, że ta "najrozsądniejsza" osoba z TRIO może uchodzić za rozsądną chyba tylko w zestawieniu z Maxem Kolonką...