Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2552
Stary 21.05.2022, 17:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się, że ten mityczny kompetentny i dobry Jażdżyński zaczął dziś wojować na tt z całym światem i dziennikarzami, przy okazji stwierdzając, że właściciel/redakcja powinni byli zablokować publikację wywiadu z Obidzińskim.

Twierdza oblężona, Domagalik kopie fosę.
Po tym dzisiejszym performance TJ na TT jestem przerażony. Okazało się, że ta "najrozsądniejsza" osoba z TRIO może uchodzić za rozsądną chyba tylko w zestawieniu z Maxem Kolonką...
Odpowiedz cytując