|
I to jest najsmutniejsze. Ludzie którzy ich znali twierdzili że obarczą winą wszystkich innych(Pasieczny, Gula, Jadczak, Stanowski, sędziowie, Warszawka, terminarz), ale nie chciało mi się w to wierzyć...
Ta dziwna rodzinka powinna się trzymać z dala od Wisły. Niech szukają nowego właściciela, bo to mieli robić po przejęciu klubu. Po takim czymś i po tym co następuje teraz nie wyciągną żadnych wniosków(przede wszystkim wobec siebie), tylko że to my - Wisła za to zapłacimy. Zakopanie się w Iszej lidze BARDZO prawdopodobne.
P.S - Sorry, ale jestem zbulwersowany.
|