For_FuN_ napisał(a):

|
To że jest to dureń bez kompetencji to wiedziałem, ale tu dodatkowo populista który opowiada totalne głupoty. To trener Brzęczek spuścił klub do niższej ligi, a nie Gula! Ten zostawił zespół na bezpiecznej pozycji. Dotarło do tej łepetyny? Widać wyraźnie że to podbudowa tego nieudacznika na ławce trenerskiej pod następny sezon. A o przygotowaniu fizycznym to można mówić może w pierwszych dwóch tygodniach po przejęciu zespołu, a nie po kilkunastu kolejkach... Dawid wyraźnie ma większe pojęcie od trenerów od przygotowania fizycznego którzy wielokrotnie wyśmiewali ten mit.
|
Dawid to człowiek wielu talentów, kolejnym jaki będzie musiał w sobie znaleźć to wprowadzenie drużyny do ekstraklasy po spadku, na pewno pójdzie mu wyśmienicie tak jak wszystkie dotychczasowe powierzone mu zadania
