Cytat:
|
- Teraz możemy gdybać, co by było, gdybyś wcześniej pożegnali trenera Gulę. Może wtedy drużyna byłaby na innym poziomie fizycznym. U Brzęczka zespół grał agresywnie i mocno do przodu. Może wcześniejsza zmiana mogła uratować drużynę przed spadkiem - powiedział.
|
To że jest to dureń bez kompetencji to wiedziałem, ale tu dodatkowo populista który opowiada totalne głupoty. To trener Brzęczek spuścił klub do niższej ligi, a nie Gula! Ten zostawił zespół na bezpiecznej pozycji. Dotarło do tej łepetyny? Widać wyraźnie że to podbudowa tego nieudacznika na ławce trenerskiej pod następny sezon. A o przygotowaniu fizycznym to można mówić może w pierwszych dwóch tygodniach po przejęciu zespołu, a nie po kilkunastu kolejkach... Dawid wyraźnie ma większe pojęcie od trenerów od przygotowania fizycznego którzy wielokrotnie wyśmiewali ten mit.