Taka oto scena przed meczem Wisły z Wartą:
Cytat:
Na środek boiska przed pierwszym gwizdkiem wyszedł Kuba Błaszczykowski.
Kuba zabrał parę słów przed pierwszym gwizdkiem. Było dużo przeprosin.
- "... zaj.ebałem" - tak Kuba zakończył swoje przeprosiny na środku murawy.
|
Źródło:
https://www.wislaportal.pl/live/
Cytat:
|
Głos przed meczem Wisły zabiera Jakub Błaszczykowski, Publicznie przeprosił kibiców za spadek i powiedział, że zrobi wszystko żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Kuba zebrał gromkie brawa.
|
Źródło: Gazeta Krakowska / Twitter