Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2543
Stary 21.05.2022, 16:31
Taka oto scena przed meczem Wisły z Wartą:

Cytat:
Na środek boiska przed pierwszym gwizdkiem wyszedł Kuba Błaszczykowski.

Kuba zabrał parę słów przed pierwszym gwizdkiem. Było dużo przeprosin.

- "... zaj.ebałem" - tak Kuba zakończył swoje przeprosiny na środku murawy.
Źródło: https://www.wislaportal.pl/live/


Cytat:
Głos przed meczem Wisły zabiera Jakub Błaszczykowski, Publicznie przeprosił kibiców za spadek i powiedział, że zrobi wszystko żeby Wisła wróciła tam, gdzie jest jej miejsce. Kuba zebrał gromkie brawa.
Źródło: Gazeta Krakowska / Twitter
Ostatnio edytowane przez aNouc : 21.05.2022 o godz. 16:36.
Odpowiedz cytując