|
Mnie w ogóle średnio interesują te wywiady, to jest papka dla mas, kibice domagają się przeprosin, decyzyjni muszą coś powiedziec, żeby za dużo nie powiedzieć, bo poten będą rozliczani ze słów bardzo skrupulatnie.
Tak naprawdę dowiemy się co będzie, gdy to nastąpi, bo nasze decyzje i możliwości ureguluje budżet i rynek piłkarski. Nawet gdyby była grana zmiana trenera to trzeba czasu na negocjacje. Co się stanie z piłkarzami będzie wiadomo po posezonowych negocjacjach. Budżet bedzie znany po rozmowach ze sponsorami, jedyne co oni mogą powiedzieć, to że będą chcieli aby Wisła szybko wróciła do ekstraklasy a reszta wyjdzie w praniu. Ja nie wstrzymuję oddechu przed najbliższą konferencją, bo po owocach ich poznacie.
|