Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2536
Stary 21.05.2022, 15:00
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@PAWEŁ: chory bo ma swoje zdanie na temat? Bo się z nim nie zgadzasz?
Chyba, że jesteś kolejnym z grupy "muszę komuś przy...ć, w sumie to najlepiej wszystkim" no to wtedy wszystko jasne ...
Popatrzcie, tylko on może mieć swoje zdanie! A reszta ma słuchać i się nie odzywać.

Zmartwię Ciebie, ale z projektu Wisła pod wodza Trio nic nie będzie. Czy to w 1 czy 3 lidze dlatego że:
brzeczyszczykiewicz to nie jest trener
Poczucie zajebistości Puchatka i jak się okazało binarnego wyje b ało w kosmos
Nasza legenda „od napastników” jak widać albo może nie widać aby to potrafiła.
Nasz prezes spuścił by w niebyt nawet stacje paliw choćby ta okazała się jedyną w Krk.
A nasze legendy znają się na scoutingu jak ja na operze

Czy to może nie wypalić

Nie nie może, to jest ....a spisek warszawski i uj. A i kibiców bo wywierali zbyt wielka presję a teraz jeszcze
Sku rwy syny czepiają się i chcą głowy prezesa. Niewdzięcznicy jeb ani, zamiast puchatkowi obrabiać kulki wszak mógł odcinać kupony w Bangladeszu czy w Indiach czy uj wie gdzie. Odnoszę wrażenie że jakby zdecydował się odcinać kupony byłoby to z korzyścią dla Puchatka i dla Wisły.
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Jeżeli nic się nie zmieni i nie nastąpi trzęsienie, to tak samo jak kilka miesięcy temu napisałem Serkowi ze gowno z tego będzie i powrócimy do rozmowy tak teraz napisze Tobie: Uj z tego będzie bo to jest piasek a nie nawet przeciętna gleba na której coś wyrośnie
Odpowiedz cytując