Elendil napisał(a):

|
zależy kto by oglądał. Dla nas - horror bez happy endu. Dla kibiców innych drużyn - komedia.
|
No tak, przecież klub zbankrutował, nikt nie pomógł. Faktycznie bez happy endu. Nie było mobilizacji, nie było dobrych momentów, nic.
Co za żałosne typy na tym forum...