gizmowisla napisał(a):

A wiekszosc twierdzila ze przy tak latwym terminarzu spasc nie mozna
|
Bo ten terminarz w pewnym momencie zrobił się łatwy (łatwiejszy?). On po prostu był za trudny dla tej drużyny. Jeśli wygrywasz jeden mecz na rundę, to ile prezentów nie zrobiłyby ci drużyny również bijące się o utrzymanie, nie utrzymasz się.