|
Myślę, że prosi się aż o pełnometrażowy film dokumentalny. Zresztą to, co działo się po Cupiale byłoby jeszcze ciekawszym sequelem, choć to już inny gatunek, bardziej sensacyjny.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|