Wyświetl pojedynczy post
Smyrgu
Blood Brothers
 
 
Od: 11.2002
Skąd: The Land Of Hope And Dreams

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 21.05.2022, 11:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A ktoś pisze że jest dobrze? W tym klubie jest źle od jedenastu lat, a trio przejęło zgliszcza po gangu narkotykowym kibiców.
Nie za wcześnie na Alzheimera? Jak w poprzednim sezonie po pandemii bujaliśmy się na krawędzi bankructwa to w nowym sezonie już resecik i śladu nie ma po problemach?

Od 11 lat klub powoli podupadał, gromadziły się długi. Meresiński, TS i Sharksi ten proces tylko przyśpieszyli.
Jest dobrze bo płacimy za stadion, ZUS i rachunki za prąd. Przez lata było że nie płaciliśmy.
Ty nie wyjeżdzaj mi tutaj z Alzheimer'em....płące ZUS, podatki itp daniny na rzecz tego państwa...więc stul dziub...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 21.05.2022 o godz. 11:40.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując