wolfy napisał(a):

A ktoś pisze że jest dobrze? W tym klubie jest źle od jedenastu lat, a trio przejęło zgliszcza po gangu narkotykowym kibiców.
Nie za wcześnie na Alzheimera? Jak w poprzednim sezonie po pandemii bujaliśmy się na krawędzi bankructwa to w nowym sezonie już resecik i śladu nie ma po problemach?
Od 11 lat klub powoli podupadał, gromadziły się długi. Meresiński, TS i Sharksi ten proces tylko przyśpieszyli.
Jest dobrze bo płacimy za stadion, ZUS i rachunki za prąd. Przez lata było że nie płaciliśmy.
|
Ty nie wyjeżdzaj mi tutaj z Alzheimer'em....płące ZUS, podatki itp daniny na rzecz tego państwa...więc stul dziub...