Smyrgu napisał(a):

|
skoro jest dobrze...to dlaczego ....a wylądowlaiśmy w 1 lidze? to jest piłka nożna tu sie liczą bramki,tabela i miejsce....excel jest dobry w gabinetach...ani City ani United nie bronią sie excelem....najważniejsza jest TABELA.... a Wisła Kraków to nie jest klub którego można "wytłumaczyć" excelem
|
A ktoś pisze że jest dobrze? W tym klubie jest źle od jedenastu lat, a trio przejęło zgliszcza po gangu narkotykowym kibiców.
Nie za wcześnie na Alzheimera? Jak w poprzednim sezonie po pandemii bujaliśmy się na krawędzi bankructwa to w nowym sezonie już resecik i śladu nie ma po problemach?
Od 11 lat klub powoli podupadał, gromadziły się długi. Meresiński, TS i Sharksi ten proces tylko przyśpieszyli.
Jest dobrze bo płacimy za stadion, ZUS i rachunki za prąd. Przez lata było że nie płaciliśmy.